O nás

Firma LANDAL je rodinnou firmou. Svoju pôsobnosť smeruje do oblasti stavebnej mechanizácie a strojárskej výroby. V priebehu 20 rokov svojej činnosti si vybudovala stabilný okruh zákazníkov, ktorý neustále rozširuje. Z dôvodu dopytu zákazníkov sa postupne zaviedla a dopĺňa obchodná činnosť v oblasti stavebnej mechanizácie.

Obchodná činnosť spoločnosti zahŕňa predaj a servis hydraulických rozrušovacích kladív VISTARINI HPV pre stavebné stroje rôznych značiek a veľkostí, predaj a servis hydraulických demolačných nožníc MANTOVANIBENNE, predaj a servis pásových rýpadiel YUCHAI a samozrejme predaj vlastného výrobného programu, ktorým sú nástroje pre rozrušovacie kladivá a ručné nástroje.
Servis a náhradné diely poskytujeme aj pre kladivá ZTS HRK a ďalšie značky. Skúsenosti z tejto oblasti sú zárukou odborného výkonu opráv.

Viac ako 20 ročné skúsenosti aj z predchádzajúcich pôsobení členov tímu umožňujú vyrábať špičkové nástroje aj v prípade špeciálnych požiadaviek. Neustály rast záujmu o nástroje značky LANDAL znamená pre nás významné ocenenie kvality našej produkcie. Zvyšujúci sa export nás teší a je dôkazom schopnosti vyhovieť aj náročným zahraničným požiadavkám. Očakávania zákazníkov sú hnacou silou našich inovácií ako v technológii výroby tak i v logistike a manažmente. Technológia CNC je súčasťou nášho výrobného procesu a napomáha pri zvyšovaní kvality produkcie.