Ručné nástroje

Ručné nástroje – sekáče zámočnícke, kamenárske, páky, páčidlá, pajsre, otvárače dební, vyťahovače klincov, sochory a pod..

1. Sekacie nástroje
Ručné sekacie nástroje LANDAL sú vyrobené zo špeciálnej ocele. Úderová hlava nástroja je zvlášť tepelne upravená, čo zaručuje istejšie a pohodlnejšie vedenie nástroja a podstatne predlžuje jeho životnosť. Pracovná časť nástroja (klin) je kalená na tvrdo, odoláva opotrebeniu a podporuje vysoké pracovné výkony. Pre lepšie vedenie, ochranu zdravia a príjemnejší pocit pri práci s nástrojom majú nástroje po celej dĺžke povrch upravený lakovaním.
Štandardne sa ručné sekacie nástroje dodávajú v čiernom lakovaní. Všetky ručné sekacie nástroje firmy LANDAL sú na povrchu označené bielym oválnym logom LANDAL alebo oranžovou nálepkou s čiernym logom a nápisom EXTRA LANDAL a číselným kódom rozmeru nástroja. Sekacie nástroje sú vybavené kartónovým informačným blistrom s výsekom na eurozáves.

2. Páky, páčidlá, pajsre, otvárače, sochory, priebojníky, jamkáre, štiepacie kliny.
Ručné nástroje LANDAL sú vyrobené z kvalitnej ocele. Aby zaručovali kvalitu práce a vysoké pracovné výkony sú špeciálne tvarované. Pracovné plochy sú tepelne upravované a zvlášť prispôsobené spôsobu použitia čím je zaručená dlhá životnosť nástroja. Pre istejšie vedenie sú nástroje zvlášť ergonomicky tvarované. Istotu a pohodlnosť pri práci a hygienu zaručuje tiež lakovanie po celom povrchu nástroja alebo zinkochromová povrchová úprava. Štandardne sa ručné nástroje dodávajú v čiernom lakovaní alebo zinkochromovej povrchovej úprave. Priebojníky a jamkáre sa dodávajú v zinkochromovej povrchovej úprave. Všetky ručné nástroje firmy LANDAL sú na povrchu označené bielym oválnym logom LANDAL alebo oranžovou nálepkou s čiernym logom a nápisom EXTRA LANDAL a číselným kódom rozmeru nástroja alebo nomenklatúrnym číslom.

Pre podrobnú informáciu nás kontaktujte.

Pozrite si prosím náš katalóg nástrojov.