Stránka je optimalizovaná pre rozlíšenie 800 x 600Demolačné nožnice

Firma MANTOVANIBENNE

Mantovanibenne je spoločnosť špecializujúca sa na konštrukciu, výrobu a marketing zariadení pre odvetvie zemných prác, demolácie a recykláciu.
Firma viac ako 40 rokov vyrába lyžice a demolačné zariadenia (drviče, nožnice, kolové rozrušovače, rýchloupínače ...), ktoré uspokoja všetky požiadavky a vyhovujú individuálnym potrebám. Každý model je výsledkom pokročilého technologického výskumu, čo zabezpečuje vysokú kvalitu, najvyššiu úroveň produktivity a húževnatosti a zaručuje bezpečnú investíciu. Kombinácia efektívnosti vo výrobe a predaji a neustále inovácie stoja za úspechom značky MANTOVANIBENNE.
Spoločnosť je považovaná za lídra medzi európskymi výrobcami príslušenstva. Získala značný podiel na zahraničnom trhu, kam smeruje 50% jej produkcie.

Sídlo firmy je v priemyselnej časti talianska v meste Mirandola v kraji Modena. Dnes zaberá 18000m2 plochy z čoho 9000 sú budovy. Spoločnosť je držiteľom certifikátu riadenia kvality ISO 9001:2000, ako jedna z prvých v taliansku zaviedla nové štandardy, ktoré sú silnejšie orientovné na zákazníka. Toto predstavuje strategický cieľ firmy MANTOVANIBENNE.

Firma MANTOVANIBENNE

Drvič-strihač

Drvič-pulverizér

MULTISYSTEM