Stránka je optimalizovaná pre rozlíšenie 800 x 600Firma LANDAL

Firma LANDAL je rodinnou firmou. Svoju pôsobnosť smeruje do oblasti stavebnej mechanizácie a strojárskej výroby. V priebehu 10 rokov svojej činnosti si vybudovala stabilný okruh zákazníkov, ktorý neustále rozširuje. Z dôvodu dopytu zákazníkov sa postupne zaviedla a dopĺňa obchodná činnosť v oblasti stavebnej mechanizácie.

Obchodná činnosť spoločnosti zahŕňa predaj a servis hydraulických rozrušovacích kladív VISTARINI HPV pre stavebné stroje rôznych značiek a veľkostí, predaj a servis hydraulických demolačných nožníc MANTOVANIBENNE, predaj a servis pásových rýpadiel YUCHAI a samozrejme predaj vlastného výrobného programu, ktorým sú nástroje pre rozrušovacie kladivá a ručné nástroje.
Servis a náhradné diely poskytujeme aj pre kladivá ZTS HRK a ďalšie značky. Skúsenosti z tejto oblasti sú zárukou odborného výkonu opráv.

Viac ako 20 ročné skúsenosti aj z predchádzajúcich pôsobení členov tímu umožňujú vyrábať špičkové nástroje aj v prípade špeciálnych požiadaviek. Neustály rast záujmu o nástroje značky LANDAL znamená pre nás významné ocenenie kvality našej produkcie. Zvyšujúci sa export nás teší a je dôkazom schopnosti vyhovieť aj náročným zahraničným požiadavkám. Očakávania zákazníkov sú hnacou silou našich inovácií ako v technológii výroby tak i v logistike a manažmente. Technológia CNC je súčasťou nášho výrobného procesu a napomáha pri zvyšovaní kvality produkcie.

Výrobný program firmy LANDAL môžeme rozdeliť do týchto skupín:
1. Nástroje
1.1 Nástroje pre hydraulické, pneumatické a elektropneumatické kladivá.
Pri výrobe používame iba kvalitné materiály, ktoré spolu s osobitým spôsobom tepelného spracovania sú jednými z faktorov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť nástrojov LANDAL. Optimálne vlastnosti zaručujú ich využitie pri demoláciách, v priemysle kameňa, banskom priemysle, stavbe ciest, hĺbení tunelov v hutníctve atď. Ceny našich nástrojov sú oproti konkurenčným výrobkom výhodnejšie, pričom kvalitatívne parametre sú prinajmenšom porovnateľné.
Sortiment hydraulických nástrojov zahŕňa množstvo značiek a typov kladív, napr. NORDSTAHL, KRUPP, Z S HRK, BOBCAT, JCB, FURUKAWA, GPM, CATERPILLAR a mnohé ďalšie.
Z nástrojov pre elektropneumatické a pneumatické kladivá, ktoré vyrábame tiež, sú to napr. SDS +, SDS MAX, Atlas Copco, Bosch, Permon, Hilti, Hitachi, Kango, Narex, Wacker, Makita, HERMAN a rad iných značiek.
Po vzájomných konzultáciách taktiež dokážeme vyrobiť nástroj na základe výkresu a podľa špeciálnych požiadaviek zákazníka - rôzne dĺžky a tvary.

1.2 Ručné nástroje.
Ručné nástroje - sekáče zámočnícke, kamenárske, páky, páčidlá, pajsre, otvárače dební, vyťahovače klincov, sochory a pod..

2. Strojárska výroba:
2.1 Náhradné diely pre stavebné, zemné a poľnohospodárske stroje.

2.2 Zákazková strojárska výroba


Osobným prístupom k zákazníkovi dokážeme lepšie porozumieť jeho potrebám a poskytnúť mu najlepšie riešenie. Nami navrhnuté optimálne riešenia majú prioritu v nekompromisnej kvalite. Našim cieľom je to, aby sa k nám zákazník vracal spokojný.